Hakkımızda

Baykar Filtre
Baykar Filtre
20 +

Yıllık Tecrübe

Baykar Filtre
Baykar Filtre

Çevreye ve insana değer veren çözümler

biz kimiz

Baykar Filtre tüm detaylarıyla beraber, proje çalışması kapsamında Fan İmalatı, Silo Filtre, Siklon Filtre, Silo, Siklon, Hava Kilidi, Klape ve yedek parça üretimini yapmaktadır.

Baykar Filtre Filtrasyon Sistemleri ve Toz Toplama Sistemleri alanında 18 yıllık sürede edinmiş olduğu tecrübeleri yeni teknoloji ve mühendislik alanındaki tasarımlarla buluşturarak doğru ve ekonomik çözümler ortaya koymaktadır. Baykar Filtre genç, dinamik ve uzman teknik kadrosuyla sektöründe emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Teknolojik gelişmelere hızlı uyum sağlıyoruz

vizyon

Çevreye ve insana değer veren Baykar Filtre endüstrideki kirliliğin önüne geçmek için çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızlı uyum sağlayan, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan ve Filtrasyon Sistemleri konusunda durmadan kendini yenileyerek Türkiye markası olma yolunda ilerlemektir.

İnsan hayatına değer katacak çözümler

misyon

Yeteneklerimiz ve enerjimizle faaliyette bulunduğumuz alanlarda insan hayatına değer katacak çözümler üretmek ve teknolojik yenilikleri takip ederek, işletmenin ihtiyaçlarını karşılayarak verimliliğin artmasını sağlamaktır.